parallax background

Dvanula jednasedm

Nadčasovej příběh
12.12.2016
Začátky Jahody
4.1.2017

Je to tu. Novej rok. Je vtipný, že novej rok většinou všichni začínáme silnou kocovinou, nebo aspoň mírnou malátností a leností. Můj rok 2017 začal krásně hned od rána, když první co bylo po probuzení, byla pecka do hlavy, kterou jsem si dal o zkosenou zeď nad místem kde jsem spal. Jsem prostě kluk šikovná no, ale abych zase jenom nebrečel tak zbytek dne je docela v klídku, protože se vesměs jen flákám. Abych trochu poplácal sám sebe na rameno tak dneska musím aspoň napsat ten blog, protože jinak budu fakt vostuda.

 

Ale zpět k roku 2016. S kapelou se nám toho povedlo docela dost a i když ten podzim a zima byl hodně krušnej, tak se nakonec stihlo úplně všechno co se plánovalo. Před pár dny se nám konečně povedlo donahrát cédéčko, vydal se klip k songu “Ona” a nakonec se našla i ta plachta, která se nedopatřením nechala na jednom koncertu v Praze a dva měsíce nikdo netušil kde je. Chachá. Všechno špatný je k něčemu dobrý. Vrátim se ale k cédéčku. Pořád s klukama netušíme jak se vlastně bude jmenovat. Nejvíc ze všech návrhů se mi líbí název “Čeho se bojíš?”, ale ještě to není definitivní. Budu je muset překecat, protože tenhle název je fakt hustodémonskykrutopřísnej a já bych nerad aby se naše první cédo jmenovalo tak, jak to teď letí a sice jednoslovnej a lehce zapamatovatelnej název. Kdyby totiž moje překecávání selhalo mohlo by to třeba taky dopadnou tak, že se to bude jmenovat třeba “Šutr”, “Oko” nebo třeba “Záclona”. Sice to frčí, ale je to fakt totálně dementní a vůbec se mi to nelíbí. To radši půjdu proti týhle nahlavupadlý vlně. Kdyby vás někoho napadl nějákej lepší název než “Čeho se bojíš?” tak nám ho prosím pěkně napište do komentů (Určitě se vám to ale nepovede, páč “Čeho se bojíš?” je top všech topů.

 

A co chci v tomhle roce stihnout já? Určitě chci poznávat nový lid, neztrácet ty starý a bejt boží jako doposud.

 

A nakonec tu mám jednu věc se kterou jdu trochu s křížkem po funusu. Chci vám za celou jahodu popřát skvělej a super rok 2017. Mějte rádi lidi kolem sebe, nebuďte zbytečně zlý a uvědomte si to, že díky každýmu z nás může být svět o trochu hezčí a smysluplnější.

 

P.S. – Jsi to ty, a jsem to já…;-) Chápeme se ne ? 😉


 

Lucy napsal:

Super počtení 🙂
A plně s tebou souhlasìm s názvem CD. Je to ten nejlepší 😉

Savec napsal:

Díky 🙂 Jsem rád, že vás to baví 🙂 Název je nejlepší z nejlepších 😀

Lůca napsal:

Super blog :))
„Čeho se bojíš??“ by byl super název pro CD 😍😍

Savec napsal:

Díky moc 🙂 Taky si myslim! 😀

X